TJ Sokol Rozsochatec

Vítejte na internetových stránkách věnovaných rozsochateckému fotbalu.

Muži B

23. kolo Herálec B - Rozsochatec B 3:1

Rozsochatec přijela bez posil z áčka, a tak byli domácí mírným favoritem. Přesto jsme je v posledním kole řádně potrápili.
   Domácí začali náporem a vytvořili si několik šancí, ty ale vyšuměli do ztracena. Branky se dočkal až ve 22. minutě, když proměnili samostatný únik. My jsme se dočkali vyrovnání o deset minut později. Dočkal se nádherně opřel do přímého kopu, napálil břevno, ale míč se odrazil do zad domácího gólmana a bylo vyrovnáno - 1:1. Bohužel pro nás se Herálec dostal do vedení ještě do polačasu, když domácí proměnili přísně nařízenou penaltu po faulu Holubce. I my jsme si vytvořili několik šancí, ale bohužel bez gólového efektu.

Druhá půle se nesla v duchu tvrdých zákroků, většinou ze strany Herálce, které bohužel zůstávali bez povšimnutí hlavního rozhodčího Dubna. Přece jenom si ale domácí vytvořili více šancí. Proměnili ale už jen jedinou, protože hodně jich zlikvidoval vynikající Štěpán.

Nejlepšími hráči byli v záloze Dočkal a v brance Špěpán.

Fakta: Branka Rozsochtce: Dočkal. Rozhodčí: Duben. ŽK: 0:1. Poločas: 2:1. Sestava Rozsochatce: Štěpán - Holubec V., Venc, Dobrovolný J., Dobrovolný J. - Fiala, Dočkal, Opršal - Mišta, Krédl, Plodík (Holubec J., Peňáz M.)