TJ Sokol Rozsochatec

Vítejte na internetových stránkách věnovaných rozsochateckému fotbalu.

Muži B

18. kolo Rozsochatec B - Dlouhá Ves B 3:2

Po několikazápasovém půstu se nám podařilo naplno bodovat v 18. kole. Odnesla to rezerva Dlouhé Vsi.
   Utkání jsme začali náporem a už v deváté minutě jsme se dočkali vedoucí branky. Novák hodil dlouhý aut, který proletěl celým vápnem až k Opršalovi a ten pohodlně uklidil míč hlavou do prázdné branky. Vedoucí branka nás neukolébala a dál jsme drželi soupeře pod tlakem, což opět přineslo kýžený gólový efekt. Václav Holubec rozehrál s poliviny hřiště přímý kop, na který si perfektně naběhl Bílek a rovněž hlavou nás poslal do dvoubrankového vedení. Hosté snížili ještě do poločasu, když dokázali zakončit gólovou střelou pěknou kombinační akci po levé straně. Naštěstí jsme odpověděli ještě do přestávky. Dočkal se dostal po samostatné akci ke střele z hranice velkého vápna a jeho projektil se zastavil až v síti - 3:1.

Druhý poločas hrubě ovlivnil svými nepřestnostmi rozhodčí Kutil a také odstoupení Nováka, jenž se rozhodl nepokračovat kvůli problémům se svalem. I tak jsme bez větších problémů drželi dvougólový náskok. Utkání zkomplikoval čtvrt hodiny před koncem domácí obránce Jaroslav Holubec, který ve skluzu špatně trefil balon a překonal bezmocného Špilku. Pak si hosté vytvořili ještě několik šancí, v té největší sebral gól z hlavy Eisovy Bílek a při dálších nás podžel Špilka a tak výsledek zůstal po závěrečném hvizdu 3:2.

"Za bojovnost si zaslouží pochvalu celý tým, nejlepšími hráči na hřišti pak byli Opršal a Jonák," vyjádřil se po utkání trenér Michal Peňáz.

Fakta: Branky Rozsochatce: Opršal, Bílek, Dočkal. Rozhodčí: Kutil. Sestava Rozsochatce: Špilka - Holubec V., Peňáz, Dobrovolný J., Holubec J. - Dočkal, Novák, Opršal - Plodík, Bílek, Mišta (Jonák, Krédl, Dobrovolný M.)