TJ Sokol Rozsochatec

Vítejte na internetových stránkách věnovaných rozsochateckému fotbalu.

Muži B

15. Kolo Úsobí - Rozsochatec B 1:0

V zápase, který neměl hlavu ani patu, si nakonec tři body připsali šťastnější domácí.
   Utkání se neslo ve vyrovnanám duchu, domácí ale přece jenom měli víc střel na bránu. Utkání rozhodla 38. minuta. Bílek špatně odkopl balon a jedn z domácích útočníků, který zůstal úplně sám poslal balón k levé tyči naší branky.

Ve druhé půli jsme se o něco zlepšili, lae branku jsme nevstřelili, když se opět nehrála zrovna pohledná kopaná.

Fakta: Poločas: 1:0. Rozhodčí: Švarc. Sestava Rozsochatce: Špilka - Holubec V., Bílek, Dobrovolný J. (80. Peňáz), Fiala J. - Opršal, Dočkal, Fiala O. - Mišta (80. Holubec J.), Štěpán, Plodík (65. Venc)