TJ Sokol Rozsochatec

Vítejte na internetových stránkách věnovaných rozsochateckému fotbalu.

Muži B

14. kolo Rozsochatec B - Velká Losenice 2:4

V dalším kole jsme přivítali doma Velkou Losenici. Se soupeřem jsme dokázali i v deseti držet celý zápas krok, bohužel se štěstí nakonec přiklonilo k hostům.
   Vstup do utkání se nám podařil výborně. Už v první minutě dostal kapitán Novák ve vápně perfektní přihrávku a nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. Bohužel pro nás, jsme už od třetí minuty hráli v deseti. Jakub Dobrovolný zlehka škrtl o nohy jednoho z hostujících hráčů, který unikal sám na Svobodu a ten se ochotně poroučel k zemi. Zákrok posoudil rozhodčí Bouda jako penaltový a navíc viděl Dobrovolný červenou kartu. Hosté penaltu proměnili a bylo vyrovnáno. I v deseti jsme dokázali držet krok a šli znovu do vedení. Penaltu na druhé straně proměnil s přehledem dočkal. Hosté ale dokázali do přestávky srovnat. Po závaru před naší brankou neudržel Svoboda těžký míč a jeden z hráčů Losenice ho uklidil do sítě - 2:2.

Ve druhé půli se střídali šance na obou stranách. Hosté ale, narozdíl od nás svoje příležitosti využili. Do vedení se Losenice dostala poprvé v šedesáté minutě a tento moment se ukázal jako klíčový. Pak hosté skorovali ještě jednou při naší hře vabank, kdy už se stoper Bílek pohyboval na hrotu.

Fakta: Branky Rozsochatce: Novák, Dočkal (PK). Rozhodčí: Bouda. ČK: 1:0. Sestava Rozsochtce: Svoboda (75. Štěpán) - Holubec V., Bílek, Dobrovolný J., Holubec J. (65. Šťastný) - Dočkal, Vorrieter, Fousek - Mišta (60. Plodík), Štěpán, Novák.