TJ Sokol Rozsochatec

Vítejte na internetových stránkách věnovaných rozsochateckému fotbalu.

Muži B

13. kolo Keřkov B - Rozsochatec B 1:2

První jarní fotbalový víkend znamenal vítězství i pro béčko, které si přivezlo tři body z Keřkova.
   Utkání jsme začali náporem a vytvořili si několik šancí, ale bohužel bez gólového efektu. Skore se měnilo až v patnácté minutě, když si při jedmom z četných závarů srazil míč do sítě jeden z domácích beků. Druhou změnu ve stavu přinesla 24. minuta. Agilní Novák vběhl do vápna a domácí obránci ho dokázali zastavit pouze za cenu faulu. Nařízenou penaltu pak z přehledem proměnil Dočkal. Pak se hra vyrovnala a i domácí se dočkali několika šancí. Nejprve fauloval Dobrovolný v naší šesnáctce a výhodu pokutového kopu dostali i domácí, ale brankář Špilka byl proti změně skore, když penaltu bravurním zákrokem zlikvidoval. Keřkov se přece jen do poločasu dočkal snížení. Po samostatném úniku po levé straně snížil na rozdíl jediné branky Šrámek.

Ve druhé půli jsme opět měli optickou převahu, ale už jsme si nevytvářili tolik šancí. Domácí se ale rovněž k ničemu nedostali a Špilka si za celý zápas pouze jednou sáhl na balón. Do konce zápasuuž se nic podstatného nestalo a tak jsme si odvezli tři body.

Fakta: Branky: Šrámek - vlastní, Dočkal (PK). Rozhodčí: Bošacký. Poločas: 1:2. Sestava Rozsochatce: Špilka - Venc, Bílek, Dobrovolný J., Dobrovolný M. (35. Fiala) - Dočkal, Novák, Vorreiter - Plodík (70. Opršal), Štěpán (55. Holubec),Mišta.