Vítejte na internetových stránkách věnovaných rozsochateckému fotbalu.

Muži A

18. kolo Rozsochatec - Libice 4:2

V osmnáctém kole se našemu áčku dařilo a porazilo nebezpečnou Libici.
   Utkání jsme začali dobře a hned v úvodu se dostali do vedení, když se po individuální akci prosadil Novák. Hosté ale dokázali v zápětí vyrovnat, když jeden z Libických hráčů prodloužil do Štěpánovy branky dlouhý aut. O chvíli později se dokonce hosté ujali vedení gólem jako přes kopírák. Jen se vhazovalo z druhé strany a branka byla míč prodloužil jeden z domácích hráčů. Do kabin jsme tedy odcházeli s jednogólovým mankem.

Po změně stran jsme se do soupeře zakousli a snažili se o vyrovnání. O to se nakonec postaral hlavou Fousek. Rozsochatec i dále pokračovala v náporu a hostům začali docházet síli. Znovu do vedení nás poslal jako spávný kapitán Novák, když ho ke skórování vybídl perfektní přihrávkou Bílek. Defeinitivu dal zápasu pět minut před koncem pěknou střelou Ondřej Fiala a upravil na konečných 4:2.

Fakta: Góly: Novák 2x, Fiala O., Fousek - Bačkovský 2. Rozhodčí: Tomovič. Bez ŽK. Diváci: 70. Poločas: 1:2. Sestava Rozsochatce: Štěpán - Venc, Jelínek, Dočkal, Dundáček - Bílek, O. Fiala, Fousek, Vorreiter - Pleskač, Novák (J. Fiala, Mišta).