TJ Sokol Rozsochatec

Vítejte na internetových stránkách věnovaných rozsochateckému fotbalu.

Muži A

16. kolo Kamnná Lhota - Rozsochatec 0:1

Vyrovnanou partii s posíleným celkem domácích rozhodl Pleskač z pokutového kopu.
   V sedmnáctém kole Rebel ligy jsme zavítaly na hřiště nejvzdálenějšího soupeře, Kamenné Lhoty. Domácí, kterým patří v tabulce předposlední místo se rozhodně ještě nesmířili se sestupem a posíleni vítězstvím z Lípy nám byly naprosto vyrovnaným soupeřem.

V první půli jsme ale přece jenom měli více šancí, ale bohužel se žádná ze střel neujmula. Nejvíce jsme Lhotě zatápěli ze standardních situací, když po ednom z nacvičených signálů se rozezvučelo břevno. Do přestávky pak už stojí za zmínku jen únik Dočkala po levé straně, který ale zbrklou střelu šanci zahodil.

Po změně stran se hrál opět vyrovnaný fotbal, ikdyž víc šancí jsme opět měli mi. Rozhodnutí přinesla 68. minuta. Po faulu ve vápně jsme kopali penaltu, kterou Pleskač s ledovým klidem proměnil. Pak už jsme byli lepším týmem a vítězství mohli několikrát pojistit, ale Fousek a po něm Vorreiter měli špatně seřízená mířidla.

Fakta: Branka: Pleskač (PK). Poločas: 0:0. Rozhodčí: Nový. Sestava Rozsochatce: Peňáz - Venc, Jelínek, Dočkal, Dundáček P. - Vorreiter, Fousek, Pleskač - Novák, Fiala O., Dundáček D. (Štěpán, Fiala J., Plodík)